Cześć!

Dziękujemy za zainteresowanie dołączeniem do naszej Agencji E-commerce. Proces rekrutacji składa się z trzech etapów:

1. Wypełnienie formularza rekrutacyjnego (5-20 minut) – Ten krok pozwoli nam ocenić Twoje umiejętności, doświadczenie oraz poznamy warunki jakie zagwarantują Ci rozwój. Twoje odpowiedzi zdecydują o przejściu do następnego etapu.

2. Rozmowa kwalifikacyjna – Jeśli odpowiedzi w formularzu wskażą, że możesz być odpowiednim kandydatem, zaprosimy Cię na rozmowę. Sprawdzimy wtedy, czy pasujesz do naszego zespołu i czy my pasujemy do Twoich oczekiwań zawodowych.

3. Dzień próbny – Ostatni etap to praktyczne sprawdzenie Twoich umiejętności oraz ocena jak wpasowujesz się w nasz zespół.

Poświęć czas na dokładne wypełnienie formularza – to oszczędność Twojego czasu na przyszłość. Jeśli okaże się, że nie jesteśmy dla siebie odpowiednimi partnerami, oszczędzimy sobie nawzajem czasu, na dalsze etapy rekrutacji.

Jako agencja e-commerce, oferujemy szerokie możliwości rozwoju. Cenimy otwartość na nowe doświadczenia i gotowość do nauki. Jeśli czujesz, że jesteśmy dla Ciebie, czekamy na Twoją aplikację. Powodzenia!